4 ТРАВНЯ - МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ПРОТИДІЇ БУЛІНГУ

За даними ЮНІСЕФ, майже 70% дітей по всьому світу потерпають від цькування з боку однолітків. Водночас Україна посідає 4-е місце серед європейських країн з найвищим рівнем булінгу.

Зважаючи на масштаб і серйозність проблеми, 4 травня цього року вперше відзначається Міжнародний день протидії булінгу.

Минулого року в межах правопросвітницької кампанії "Я МАЮ ПРАВО" Міністерство юстиції України ініціювало закон щодо протидії булінгу, яким вперше було визначено відповідне поняття, окреслено права, обов'язки та відповідальність сторін навчального процесу.

Примітка: більш детальну інформацію про булінг Ви можете прочитати на нашому сайті у розділі "Соціально - психологічна служба" на сторінках для учнів, вчителів та батьків.

/Files/images/EmbeddedImage.png