• Ви знаходитесь тут:

• Шікльний театр "Дзеркало"

ШКІЛЬНИЙ ТЕАТР

« ДЗЕРКАЛО » - театр молодших класів нашої школи почав своє творче життя у 2002 році. Його юні актори, щирою грою яскравих сценічних образі , вчать своїх глядачів розрізняти добро і зло, звуть кожного ставитися до інших , як до себе: тільки-но з добром, миролюбно і справедливо.

П'єси театру побудовані як на реальних історіях з повсякденного шкільного життя так і на казкових мотивах. Але всі вони (а їх зіграно різних по змісту вже більше тридцяти) знайомлять дітлахів та їх батьків з головним моральним принципом спілкування між людьми, так званим - «золотим » правилом, правилом, яке, будучи загальнолюдським і самим людинолюбним, вчить: «у всьому , як хочете , щоб з вами чинили люди , так чиніть і ви з ними»

Керівник, режисер і душа театру - Дикая Людмила Петрівна

/Files/images/РIЗДВЯНА ЯЛИНКА ПIСЛЯ СПЕКТАКЛЮ.jpgРіздвяна ялинка/Files/images/ЗУСТРIЧ ЗI СВ. МИКОЛАЕМ ЮНI АКТОРИ ПIСЛЯ СПЕКТАКЛЮ 001.jpgЗустріч зі святим Миколаєм (після спектаклю)/Files/images/НIЧ У ВИФЛЕЄМI ЮНI АКТОРИ ПIСЛЯ СПЕКТАКЛЮ.jpgНіч у Вифлеємі. Юні актори після спектаклю./Files/images/МАЛЕНЬКА МАЛЯРКА КАТРУСЯ БIЛОКУР ПIСЛЯ СПЕКТАКЛЮ.jpgМаленька малярка Катруся Білокур